Sezóna 2021/2022

 

-> sezóna 2021/2022 bola v mesiacoch november, december a január prerušená z dôvodu celoštátneho lockdownu pre pandémiu COVID-19.

 

Muži

Pre našu seniorskú kategóriu to bola opäť sezóna s historickým úspechom. V základnej časti skončili po deviatich víťazstvách a troch prehrách na druhom mieste za Trebišovom. Následne sa v štvrťfinále stretli s Piešťanmi, ktoré zdolali hladko 3:0 na zápasy. V semifinále narazili hokejisti HKM na Púchov. V tejto sérii už zaznamenali jedno zakopnutie, no aj tak ju vyhrali 3:1 na zápasy. Vo finále druhej ligy sa Rimavská Sobota stretla s najkvalitnejším tímom druhej ligy HK STEEL TEAM Trebišov, ten za svojim cieľom kráčal sebavodomo a finálová séria sa skončila s konečným stavom 3:0 pre Trebišov. Rimavská Sobota sa však tešil zo stiebra. 

 
 Tabuľka (po základnej časti) 
 
 
 
 
 

Kadeti

Kadeti mali v sezóne ťažší rozbeh a v jej prvej časti (pred lockdownom) zaznamenali len jedno víťazstvo nad Žiarom nad Hronom a deväť prehier. V jej druhej časti to už bolo o niečo lepšie a pripísali si päť víťazstiev, dve remízy, dvanásť prehier a konečnú šiestu priečku. 

Tabuľka (Skupina Stred)

Tabuľka (Skupina D)

Zápasy + výsledky 

 

 

7. ročník 

Aj pre siedmakov to bol ťažší rozbeh, v prevej časti rovnako len s jedným víťazstvom. V druhej časti už boli tri a konečná piata priečka. 

Tabuľka (Región STRED, Skupina JUH)
 
Tabuľka (Región STRED - BIELA SKUPINA)
 
 
 
 

 

5. ročník 

Pre piatakov to bola tiež zaujímavá sezóna. Najskôr začali svoju ligu hrať turnajovým spôsobom, no v neskoršej časti sezóny sa zmenil na klasický formát. Odohrali slušnú porciu 24-och zápasov a z víťazstva sa tešili sedemkrát, jedenkrát remizovali.

 

 

                                                                                                                     

www.hkmrs.webnode.sk