Mšk Hviezda Dolný Kubín - HKM Rimavská Sobota 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)

Góly HKM: Ján Slovák, Petričko, Mikluš

Zostava HKM: Juraštík, Malatinec - Michal Slovák, Goláň, Gábor, Pocs, Kučera, Mikluš - Ján Slovák, Bačkor, Filipiak, Báti, Iványi, Petričko, Jánov, Šagát, Líška, Krahulec, Rusič, Melicherčík

Úvod zápasu nás nezastihol v dobrej pohode a už v tretej minúte sme prehrávali 1:0. Vlastnou nedisciplinovanosťou a následnými vylúčeniami sme ponúkli súperovi možnosť zvýšiť svoj náskok a preto sme zaslúžene po štrnástich minútach prehrávali 3:0.  V poslednej sekunde prvej tretiny sa nám počas presilovej hry podarilo znížiť gólom Jána Slováka na 3:1. Po "umývaní" hláv sa naša hra v druhej tretine zlepšila, ale najväčšou našou prekážkou bol vynikajúci brankár domácich. Napriek tomu sme však tretinu vyhrali 0:2 zásluhou gólov Mikluša a Petrička a po dvoch tretinách bol stav vyrovnaný 3:3. Tlak v záverečne tretine nepriniesol očakávaný gól, naopak boli to domáci ktorí sa v šiestej minúte ujali vedenia 4:3. Tento stav sa už do konca zápasu nezmenil a tak sme z prvého zápasu odchádzali s prehrou 4:3.