HKM Rimavská Sobota - MHK Ružomberok 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Góly HKM: Plandor, Ďubek, Ján Slovák

Zostava HKM: Malatinec, Juraštík - Goláň, Michal Slovák, Slaný, Šimšík, Gábor, Lentovský - Ján Slovák, Bačkor, Joščák, Lvomský, Ďubek, Filipiak, Drugda, Plandor, Báti

Zápas prvých dvoch tímov skupiny C sa niesol vo vyrovnanom duchu. Na domáich sa prejavovala zápasová nezohranosť po takmer mesačnej prestávke. O výsledku zápasu sa rozhodlo už v prvej tretine, ktorú domáci vyhrali 3:1. V ostatnom priebehu zápasu sa hral naďalej vyrovnaný hokej s výbornými brankármi na oboch stranách. V závere zápasu sa hosťom podarilo ešte znížiť na rozdiel jedného gólu. V záverečnej hre bez brankára však vyrovnávajúci gól nestrelili, naopak domáci Bačkor mal príležitoť upevniť víťazstvo, ale neprestrelil dobre stojacieho obrancu. Víťazstvom sa muži HKM bodovo dotiahli na zatiaľ vedúci Ružomberok, pričom ešte majú jeden zápas k dobru.