HKM Rimavská Sobota - MHK Humenné 9:5 (1:2, 4:1, 4:2)

góly HKM: Slovák 2, Joščák 2, Drugda, Golian, Lvomský, Filipiak, Bačkor. Pred 153 divákmi rozhorovali: Žák, Szabó, Novotný.

Zostava HKM Rimavská Sobota: Roman Babík, Rastislav Gábor, Peter Filipiak, Michal Slovák, Tomáš Lentovský, Patrik Ščibran, Ján Báti, Erik Lvomský, Martin Goláň, Dušan Slaný, Miroslav Drugda, Martin Melicherčík, Ján Slovák, Radovan Juraštík, Ľubomír Bačkor, Michal Golian, Martin Joščák

Prvé domáce víťazstvo v sezóne sa rodilo postupne. V prvej tretine sa naši chlapci ešte nedokázali výraznejšie strelecky presadiť. Do druhej tretiny mužstvo nastúpilo so zmenami v zostave a obraz našej hry sa výrazne zlepšil a začali sme sa presadzovať aj strelecky a tretinu sme vyhrali 4:1. Okrem toho nám rozhodca neuznal regulárny gól, keď sa puk po tvrdej Joščákovej strele odrazil od stredovej tyčky bránky a Lvomský pri nariadenom trestnom strieľaní po faule trafil ľavú tyčku súperovej bránky. Podobný obraz mala aj tretina tretia, takže diváci sa mohli tešiť bohatej gólovej nádielke. Hlavne druhá tretina bola z našej strany vynikajúca a ak by sme využili aspoň polovicu z tých množstva šancí, tak súper mohol odísť domov s ešte väčšou nádielkou