HKM Rimavská Sobota - HK Warriors Bardejov 9:4 (3:0, 4:2, 2:2)

Góly HKM: J. Slovák 4, Mikluš 2, Bačkor, Krahulec, Rusič

Sobotňajší zápas mužov proti "bojovníkom" z Bardejova bol z kategórie povinných víťaztiev, nakoľko súper od začiatku stretnutia pôsobil odovzdane. Potvrdzuje to aj konečný sumár striel 49:15 v prospech domácich. Hráči HKM počas celého zápasu dominovali korčuliarsky a aj technicky. Po streleckej stránke vynikal hlavne Ján Slovák, ktorý zaznamenal štyry presné zásahy do bránky súpera. Po vyhratej prvej tretine 3:0, chlapci naďalej  kontrolovali priebeh stretnutia a postupne zvyšovali svoj náskok až na 6:0 v polovici zápasu. Do konca druhej tretiny súper dvoma gólmi dokázal skorigovať nepriaznivý stav na 7:2. Keď v 3. minúte tretej tretiny soboťania zvýšili na 9:2, začali sa preteky o to kto strelí desiaty gól, čo malo za následok pokles kvality hry. Nakonie z toho profitovali len hostia, ktorí dvoma gólmi aspoň čiastočne zmiernili trpkosť prehry a uzavreli výsledok na 9:4. V poradí už ôsme víťazstvo mužov HKM za sebou potvrdzuje silu tohtoročného kádra a dáva reálne predpoklady na víťazstvo v skupine.