HKM Rimavská Sobota - HK Slovan Gelnica 8:3 (2:2, 5:0, 1:1)

Góly HKM:Pavol Ďubek 2, Lvomský, Bačkor, Michal Slovák, Joščák, Ivan, Báti

Zostava HKM: Juraštík, Babík - M. Slovák, Ščibran, Goláň, Slaný, Ivan, Šimšík, Lentovský - P. Ďubek, M. Ďubek, Lvomský, Joščák, Bačkor, Melicherčík, Filipiak, Báti, Drugda

Úvod zápasu sa niesol v réžii domácich a v štvrtej minúte už vyhrávali 2:0. Okrem toho mali ešte minimálne tri vyložené šance. V polovici tretiny sa po ojedinelej šanci dokázali gólovo presadiť aj hostia a znížili na 2:1. O niekoľko minút sa hosťom naskytla presilovka o dvoch hráčov, ktorú dokázali využiť a vyrovnali stav stretnutia. Do druhej tretiny nastúpili domáci v pozmenenej zostave a predviedli doposiaľ najlepší výkon. Hostí z Gelnice doslova rozdrvili a piatimi gólmi rozhodli celé stretnutie. Tretia tretina sa prakticky len dohrávala. Bola poznačená viacerými šarvátkami a tak hra strácala plynulosť.

V zápase sa prejavila jednoznačná herná skúsenosť domácich. V prípade využitia aspoň polovice z vypracovaných šancí mohol byť rozdiel v skóre ešte väčší a hostia by nehohli nič namietať.